Loading...
+421 2 6595 6863 sutaz@esmal.sk
  • slidebg2

    SÚŤAŽ O POCTIVÝ SLOVENSKÝ LEŽIAK ESMAL DVANÁSTKA.
    Kúpte si farbu najväčšieho slovenského výrobcu farieb a zapojte sa
    do súťaže o pivné súdky.

    70 súdkov je stále v hre

    170 šťastných výhercov

SÚŤAŽNÝ FORMULÁR



Podmienky súťaže na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Súťaž v číslach

240

Súdkov v súťaži

170

Výhercov

75000

Balení v súťaži

7

Týždňov do konca súťaže

Ako súťažiť ?

1. Kúpte si farbu

Kúpte si jednu z maliarskych farieb ESMAL STANDARD, ESMAL PLUS, ESMAL EXCLUSIVE, ESMAL COLOR, Stierkovaciu hmotu NEOGLET, alebo penetračný náter ESMAL GRUND, ESMAL GRUND READY v akomkoľvek veľkostnom balení

2. Kód na obale

Odpíšte kód z nálepky do nasledovného formulára a ste v hre o jeden z 240 súdka ESMAL DVANÁSTKA

3. Uschovanie

Starostlivo si uschovajte doklad o kúpe výrobku (faktúru alebo pokladničný bloček) a súťažnú nálepku z vrchnáku výrobku s kódom

Ako mám postupovať?

Awesome Design

Farby ESMAL v súťaži

ESMAL STANDARD

ESMAL PLUS

ESMAL EXCLUSIVE

ESMAL COLOR

NEOGLET

ESMAL GRUND

ESMAL GRUND READY

Chcete sa o nás a našich výrobkoch dozvedieť viac?

Web stránka Facebook

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE ESMAL DVANÁSTKA

Elena Kalinová

Poľný Kesov

žrebovanie dňa: 26.8.2016

Patrik Puchner

Dunajská Lužná

žrebovanie dňa: 26.8.2016

Luboš Sova

Senica

žrebovanie dňa: 26.8.2016

Gabriela Záhorská

Alekšince

žrebovanie dňa: 26.8.2016

Mikuláš Sólymos

Komárno

žrebovanie dňa: 26.8.2016

Jozef Smelý

Trstín

žrebovanie dňa: 26.8.2016

Ladislav Németh

Bratislava

žrebovanie dňa: 26.8.2016

Katarína Kianičková

Rajecké Teplice

žrebovanie dňa: 26.8.2016

Martin Kučera

Bratislava

žrebovanie dňa: 26.8.2016

Branislav Bárta

Stupava

žrebovanie dňa: 26.8.2016

Tomáš Mada

Nitra

žrebovanie dňa: 19.8.2016

Viera Parasková

Bratislava

žrebovanie dňa: 19.8.2016

Ivana Janeková

Martin

žrebovanie dňa: 19.8.2016

Miroslav Kunák

Veľké Leváre

žrebovanie dňa: 19.8.2016

Róbert Farkas

Trstice

žrebovanie dňa: 19.8.2016

Peter Fixel

Nitra

žrebovanie dňa: 19.8.2016

Vladimír Ševčík

Báb

žrebovanie dňa: 19.8.2016

Bruno Kostolný

Senica

žrebovanie dňa: 19.8.2016

Martin Vrabel

Štvrtok na Ostrove

žrebovanie dňa: 19.8.2016

Ján Kraslan

Bratislava

žrebovanie dňa: 19.8.2016

Angelika Ivániová

Svodín

žrebovanie dňa: 12.8.2016

Rudolf Lahučký

Nitra

žrebovanie dňa: 12.8.2016

Stanislav Rečičár

Bratislava

žrebovanie dňa: 12.8.2016

Ivan Keselica

Čaňa

žrebovanie dňa: 12.8.2016

Mária Juranová

Vinosady

žrebovanie dňa: 12.8.2016

Eduard Janíček

Plavnica

žrebovanie dňa: 12.8.2016

Peter Tóth

Šurany

žrebovanie dňa: 12.8.2016

Miloš Sobota

Cífer

žrebovanie dňa: 12.8.2016

Martin Kovár

Myjava

žrebovanie dňa: 12.8.2016

Csaba Jakús

Gabčíkovo

žrebovanie dňa: 12.8.2016

Martin Mikláš

Topoľčianky

žrebovanie dňa: 5.8.2016

Zdeno Zimčák

Bratislava

žrebovanie dňa: 5.8.2016

Ľubomír Lysičan

Terchová

žrebovanie dňa: 5.8.2016

Radovan Mokoš

Bratislava

žrebovanie dňa: 5.8.2016

Adrián Hetteš

Trstín

žrebovanie dňa: 5.8.2016

Ľubica Súkenníková

Cífer

žrebovanie dňa: 5.8.2016

Jaroslava Králiková

Varín

žrebovanie dňa: 5.8.2016

Dávid Fule

Nová Dedinka

žrebovanie dňa: 5.8.2016

Michal Dibdiak

Žarnovica

žrebovanie dňa: 5.8.2016

Ľudovít Petráš

Košice

žrebovanie dňa: 5.8.2016

Silvia Navrátilová

Sološnica

žrebovanie dňa: 29.7.2016

Iveta Dvoranová

Gajary

žrebovanie dňa: 29.7.2016

Vojtech Marafko

Mostová

žrebovanie dňa: 29.7.2016

Martin Kalužnik

Dunajská Lužná

žrebovanie dňa: 29.7.2016

Branislav Zátroch

Banská Bystrica

žrebovanie dňa: 29.7.2016

Radovan Záborský

Nitra

žrebovanie dňa: 29.7.2016

Jozef Csenkey

Tomášov

žrebovanie dňa: 29.7.2016

Jano Hanzel

Žilina

žrebovanie dňa: 29.7.2016

Juraj Lapihuska

Čadca

žrebovanie dňa: 29.7.2016

Michal Ďutment

Trebišov

žrebovanie dňa: 29.7.2016

Marián Matúšek

Vysoká pri Morave

žrebovanie dňa: 22.7.2016

Vladimír Svantiak

Kokava nad Rimavicou

žrebovanie dňa: 22.7.2016

Jozef Šárga

Šurany

žrebovanie dňa: 22.7.2016

Erika Nagyová

Dunajská Streda

žrebovanie dňa: 22.7.2016

Ladislav Novota

Slovenský Grob

žrebovanie dňa: 22.7.2016

Tomáš Csepreghy

Kráľová nad Váhom

žrebovanie dňa: 22.7.2016

Peter Cesnek

Turčianske Teplice

žrebovanie dňa: 22.7.2016

Radovan Knut

Bratislava

žrebovanie dňa: 22.7.2016

Kateřina Urbanská

Námestovo

žrebovanie dňa: 22.7.2016

Stano Mačák

Bratislava

žrebovanie dňa: 22.7.2016

Luboš Bohúň

Pezinok

žrebovanie dňa: 15.7.2016

Ladislav Kottlík

Veľký Kýr

žrebovanie dňa: 15.7.2016

Matúš Polc

Nová Baňa

žrebovanie dňa: 15.7.2016

Barbora Bóriková

Strekov

žrebovanie dňa: 15.7.2016

Martin Nemešany

Spišská Belá

žrebovanie dňa: 15.7.2016

Pavol Senaj

Streda nad Bodrogom

žrebovanie dňa: 15.7.2016

Marcela Jurková

Kracunovce

žrebovanie dňa: 15.7.2016

Ľuboš Hospúdka

Levoča

žrebovanie dňa: 15.7.2016

Kristián Sánta

Štúrovo

žrebovanie dňa: 15.7.2016

Peter Krajčovič

Kátlovce

žrebovanie dňa: 15.7.2016

Martina Maďarová

Trebišov

žrebovanie dňa: 8.7.2016

Ján Petrovka

Hlohovec

žrebovanie dňa: 8.7.2016

Peter Selesi

Mojmírovce

žrebovanie dňa: 8.7.2016

Petra Ochabová

Vištuk

žrebovanie dňa: 8.7.2016

Peter Hlavatý

Nové Zámky

žrebovanie dňa: 8.7.2016

Lukáš Pittner

Nová Baňa

žrebovanie dňa: 8.7.2016

Ladislav Mišenda

Spišská Nová Ves

žrebovanie dňa: 8.7.2016

Jozef Maďar

Sečovská Polianka

žrebovanie dňa: 8.7.2016

Vincent Mašlej

Dargov

žrebovanie dňa: 8.7.2016

Petronela Čimová

Bratislava

žrebovanie dňa: 8.7.2016

Michal Argaláš

Kalameny

žrebovanie dňa: 1.7.2016

Attila Sándor

Trstice

žrebovanie dňa: 1.7.2016

Michal Kolenčík

Námestovo

žrebovanie dňa: 1.7.2016

Štefan Mezei

Bratislava

žrebovanie dňa: 1.7.2016

Klaudia Abrahámová

Rohožník

žrebovanie dňa: 1.7.2016

Rastislav Púčik

Malacky

žrebovanie dňa: 1.7.2016

Andrea Blštáková

Piešťany

žrebovanie dňa: 1.7.2016

Ladislav Dalmady

Bátovce

žrebovanie dňa: 1.7.2016

Dušan Roth

Spišská Belá

žrebovanie dňa: 1.7.2016

Katarína Solomonová

Parchovany

žrebovanie dňa: 1.7.2016

Dušan Nógli

Nitra

žrebovanie dňa: 24.6.2016

Marek Babiar

Rovinka

žrebovanie dňa: 24.6.2016

Maroš Matušek

Banská Bystrica

žrebovanie dňa: 24.6.2016

Miriama Klimánová

Marcelová

žrebovanie dňa: 24.6.2016

Igor Frlička

Turčianske Teplice

žrebovanie dňa: 24.6.2016

Marek Kotlar

Partizánske

žrebovanie dňa: 24.6.2016

Maria Manová

Košice

žrebovanie dňa: 24.6.2016

Ladislav Halász

Senec

žrebovanie dňa: 24.6.2016

Vojtech Tamáš

Rožňava

žrebovanie dňa: 24.6.2016

Juraj Bacigál

Pezinok

žrebovanie dňa: 24.6.2016

Ivan Bomberovič

Nitra

žrebovanie dňa: 17.6.2016

Csaba Jakus

Gabčíkovo

žrebovanie dňa: 17.6.2016

Nicolas Kovác

Šahy

žrebovanie dňa: 17.6.2016

Dalibor Drahomerecký

Čierna nad Tisou

žrebovanie dňa: 17.6.2016

František Wožniak

Spišská Belá

žrebovanie dňa: 17.6.2016

Jaroslav Hevier

Trnava

žrebovanie dňa: 17.6.2016

Pavel Bogar

Dunajská Lužná

žrebovanie dňa: 17.6.2016

Marián Babič

Trebišov

žrebovanie dňa: 17.6.2016

Miroslav Szarvas

Nové Zámky

žrebovanie dňa: 17.6.2016

Adrian Hurban

Kostolište

žrebovanie dňa: 17.6.2016

Dušan Jurkovič

Bratislava

žrebovanie dňa: 10.6.2016

Attila Širgely

Moldava Nad Bodvou

žrebovanie dňa: 10.6.2016

Miloš Uhrin

Nová Ves nad Žitavou

žrebovanie dňa: 10.6.2016

Robert Kovarik

Malacky

žrebovanie dňa: 10.6.2016

Vladimír Galbavý

Nitra

žrebovanie dňa: 10.6.2016

Boris Mahrla

Bratislava

žrebovanie dňa: 10.6.2016

Štefan Pichnarčík

Strážky

žrebovanie dňa: 10.6.2016

Bibiana Blaščáková

Slovenská Ves

žrebovanie dňa: 10.6.2016

Ivan Kubík

Ružomberok

žrebovanie dňa: 10.6.2016

Zsolt Pokora

Potônské Lúky

žrebovanie dňa: 10.6.2016

Jaroslav Halán

Šúrovce

žrebovanie dňa: 3.6.2016

Arpád Hojsa

Plášťovce

žrebovanie dňa: 3.6.2016

Rudolf Kosár

Boheľov

žrebovanie dňa: 3.6.2016

Erik Billý

Lascov

žrebovanie dňa: 3.6.2016

Daniela Pilchová

Malinovo

žrebovanie dňa: 3.6.2016

Marián Kukla

Mankovce

žrebovanie dňa: 3.6.2016

Viliam Cigáň

Topoľčianky

žrebovanie dňa: 3.6.2016

František Zadžora

Spišská Belá

žrebovanie dňa: 3.6.2016

Hyacint Pongracz

Dunajská Streda

žrebovanie dňa: 3.6.2016

Peter Harviščák

Spišská Nová Ves

žrebovanie dňa: 3.6.2016

Oskar Rajczy

Nový Život

žrebovanie dňa: 27.5.2016

Ivan Nižník

Košice

žrebovanie dňa: 27.5.2016

Roman Vlček

Bratislava

žrebovanie dňa: 27.5.2016

Michal Hudák

Sačurov

žrebovanie dňa: 27.5.2016

Vladimír Dubovický

Nová Bystrica

žrebovanie dňa: 27.5.2016

Miroslav Čarný

Martin

žrebovanie dňa: 27.5.2016

Štefan Gežo

Štiavnik

žrebovanie dňa: 27.5.2016

Martin Pavličko

Spišská Belá

žrebovanie dňa: 27.5.2016

Július Haris

Bešeňov

žrebovanie dňa: 27.5.2016

Tomiška Jindrich

Bratislava

žrebovanie dňa: 27.5.2016

Adela Hurbanová

Jablonové

žrebovanie dňa: 20.5.2016

David Novák

Bratislava

žrebovanie dňa: 20.5.2016

Roland Kováč

Šahy

žrebovanie dňa: 20.5.2016

Marta Ballová

Zlaté Moravce

žrebovanie dňa: 20.5.2016

Peter Appel

Tureň

žrebovanie dňa: 20.5.2016

Csaba Jakus

Gabčíkovo

žrebovanie dňa: 20.5.2016

Tomáš Julényi

Malacky

žrebovanie dňa: 20.5.2016

Kamil Paluga

Dolný Kubín

žrebovanie dňa: 20.5.2016

Jozef Jagelka

Zubrohlava

žrebovanie dňa: 20.5.2016

Robert Lelkeš

Veľké Úľany

žrebovanie dňa: 20.5.2016

Zoltán Bolya

Bratislava

žrebovanie dňa: 13.5.2016

Róbert Biačko

Sekule

žrebovanie dňa: 13.5.2016

Marek Velmovský

Bratislava

žrebovanie dňa: 13.5.2016

Emília Valová

Bratislava

žrebovanie dňa: 13.5.2016

František Kráľ

Tvrdošín

žrebovanie dňa: 13.5.2016

Milan Novák

Košice

žrebovanie dňa: 13.5.2016

Peter Krešák

Seňa

žrebovanie dňa: 13.5.2016

Kristián Štaubert

Bratislava

žrebovanie dňa: 13.5.2016

Peter Boledovič

Kátlovce

žrebovanie dňa: 13.5.2016

Ľubomír Kukuč

Trnava

žrebovanie dňa: 13.5.2016

Robert Lelkeš

Veľké Úľany

žrebovanie dňa: 6.5.2016

Gyula Czirák

Horné Saliby

žrebovanie dňa: 6.5.2016

Adrián Kiss

Matúškovo

žrebovanie dňa: 6.5.2016

Maroš Rakús

Bratislava

žrebovanie dňa: 6.5.2016

Peter Petranyi

Bratislava

žrebovanie dňa: 6.5.2016

Mirko Slovák

Bratislava

žrebovanie dňa: 6.5.2016

Robert Pohl

Bratislava

žrebovanie dňa: 6.5.2016

Rastislav Slezak

Bratislava

žrebovanie dňa: 6.5.2016

Tomáš Rumanko

Bratislava

žrebovanie dňa: 6.5.2016

Jaroslav Galčík

Námestovo

žrebovanie dňa: 6.5.2016

KONTAKTY

3U s.r.o.

Výroba/expedícia: Areál PD, Čsl. Tankistov 7788/1, Bratislava

Fakturačná adresa: Ružová dolina 25, 821 09 Bratislava

+421 2 6595 6863

sutaz@esmal.sk

www.esmal.sk


Podmienky súťaže na stiahnutie

Ochrana osobných údajov